Wołania o powołania w Tupizie
17 maja, 2023

Wraz z całym Kościołem przeżywałyśmy Tydzień Modlitw o Powołania. Także i nasza wspólnota misyjna w Tupizie włączyła się w ten nurt modlitwy i prośby o nowe powołania do służby Bożej.

Na początku tygodnia s. Guillermina i s. Liliana zorganizowały w naszym domu zakonnym spotkanie dla młodzieży.  Przybyło ok. 20 osób – dziewcząt i chłopców z naszej parafii Matki Bożej Gromnicznej w Tupizie. Siostry przygotowały katechezę i wspólne śpiewy. Młodzi mieli też możliwość rozmowy oraz zadawania pytań. Końcowym akcentem była wspólna modlitwa różańcowa w naszej kaplicy o nowe powołania do służby w Kościele.

Natomiast na zakończenie tygodnia pielgrzymowałyśmy z Dziećmi z Domu Dziecka, dziewczętami z naszego Internatu oraz z wiernymi z naszej parafii do Sanktuarium Maryjnego Remedios. Podczas drogi odmawialiśmy różaniec z rozważaniami i śpiewaliśmy pieśni. Na zakończenie naszej pielgrzymki o. proboszcz Max Piekielniak, redemptorysta celebrował Eucharystię o dar nowych powołań.

Niech Pan Żniwa obdarzy nas łaską nowych powołań przez Maryję naszą Matkę.

s. M. Halina Słąba (Tupiza-Boliwia)

Szybki kontakt:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych zgodnie z polityką prywatności

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej
ul. Bojanowskiego 8 - 10, 39-200 Dębica
tel. 14 670 40 51 (sekretariat)
email: sekretariatgeneralny@siostry.net

Delegatka ds.ochrony małoletnich
email: ochrona.maloletnich@siostry.net
Inspektor Ochrony Danych
email: iod@siostry.net

Pekao S.A.
33 1240 1923 1111 0000 2029 2265

tel. 14 670 27 14 (furta klasztorna)
email: debica.bojanowskiego@siostry.net

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności