Świąteczne i kolędowe spotkanie w Kamieniu
24 stycznia, 2024

W parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kamieniu każdego miesiąca członkowie Rodziny bł. Edmunda Bojanowskiego gromadzą się na spotkaniach formacyjnych prowadzonych przez siostry służebniczki tutejszej wspólnoty.

W styczniu 2024 spotkanie zostało poszerzone i miało nieco inny charakter. Rozpoczęło się wspólną modlitwą – Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji Ojczyzny. Następnie nasz Ks. Proboszcz Marian Gwizdak odczytał perykopę z Ewangelii św. Łukasza o Narodzeniu Jezusa. Potem uczestnicy dzielili się opłatkiem i składali sobie nawzajem życzenia. Odczytaliśmy również życzenia od Matki Generalnej Maksymilii Pliszki skierowane do członków Rodziny bł. Edmunda.

Zasiedliśmy do wspólnego świętowania przy wigilijnym stole, gdzie nie zabrakło tradycyjnego barszczu i innych smakołyków. Zapanował świąteczny nastrój ubogacony śpiewem kolęd i pastorałek. Spotkanie było pełne radości, ale także refleksji nad minionym rokiem i planami na przyszłość.

Przedłużeniem tego wydarzenia był koncert Kolęd i Pastorałek w Gminnym Ośrodku Kultury w Kamieniu, w którym niektórzy członkowie wzięli udział.

s.M. Paulina Szołdra

 

 

Szybki kontakt:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych zgodnie z polityką prywatności

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej
ul. Bojanowskiego 8 - 10, 39-200 Dębica
tel. 14 670 40 51 (sekretariat)
email: sekretariatgeneralny@siostry.net

Delegatka ds.ochrony małoletnich
email: ochrona.maloletnich@siostry.net
Inspektor Ochrony Danych
email: iod@siostry.net

Pekao S.A.
33 1240 1923 1111 0000 2029 2265

tel. 14 670 27 14 (furta klasztorna)
email: debica.bojanowskiego@siostry.net

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności