Rodzinne świętowanie w Lublinie
22 stycznia, 2024

Rodzinne świętowanie w Lublinie

Styczniowe spotkanie naszej grupy „Rodzina bł. Edmunda Bojanowskiego” w niedzielne popołudnie 14 stycznia 2024 r. miało charakter świąteczny, opłatkowy i kolędowy. Miejscem spotkania była sala przy parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Lublinie na Tatarach.

Tym razem, oprócz naszej siostry opiekunki, którą od początku jest s. M. Kanizja Bladosz były siostry ze wspólnoty: s. M. Adamina Chmura, s. M. Apolonia Strzałka, s. Anastazja Łącka i s. M. Terezjana Kurzeja. Tak się złożyło, że dołączyła do nas gościnnie s. M. Petronela Hołysz, która ponad 30 lat posługiwała na misjach w Boliwii, a aktualnie jest już we wspólnocie domu generalnego w Dębicy.

Tradycyjnie nie zabrakło białego opłatka, wzajemnych życzeń, świątecznego stołu, wspomnień i radosnej zabawy. Była więc okazja do wspólnego świętowania, wzajemnej wymiany doświadczeń i modlitwy. Dziękowaliśmy Bogu za to, że pozwolił nam znowu się spotkać. Przez orędownictwo naszego Patrona bł. Edmunda zawierzaliśmy Bożej Opatrzności rozpoczęty Nowy Rok 2024 prosząc o opiekę Maryi Królowej Polski nad naszą Ojczyzną w tym trudnym czasie, a także o zgodę i miłość w naszych rodzinach.

s. M. Kanizja Bladosz

Szybki kontakt:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych zgodnie z polityką prywatności

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej
ul. Bojanowskiego 8 - 10, 39-200 Dębica
tel. 14 670 40 51 (sekretariat)
email: sekretariatgeneralny@siostry.net

Delegatka ds.ochrony małoletnich
email: ochrona.maloletnich@siostry.net
Inspektor Ochrony Danych
email: iod@siostry.net

Pekao S.A.
33 1240 1923 1111 0000 2029 2265

tel. 14 670 27 14 (furta klasztorna)
email: debica.bojanowskiego@siostry.net

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności