„Pod niebem pełnym cudów”
15 czerwca, 2023

PIKNIK RODZINNY „Pod niebem pełnym cudów” odbył się w sobotę 10 czerwca 2023 w ogrodzie Sióstr Służebniczek przy ul. Krakowskiej 15 w Dębicy. Rozpoczął się o godz. 12.00 wspólną modlitwą „Anioł Pański”, a następnie przywitaniem wszystkich uczestników.

Każdy przybywający do ogrodu gość mógł wylosować sobie cytat na sobotnie popołudnie z tacy, którą nosił ze sobą główny bohater pikniku, czyli Mikołaj Kopernik, w tę rolę wcielił się wolontariusz ze świetlicy Promyki Nadziei. Na wszystkich uczestników czekały wspaniałe chwile zabawy i nauki tak, że każdy mógł znaleźć ciekawą atrakcje dla siebie.

 Interesującą niespodzianką tegorocznego pikniku było mobilne planetarium oraz dmuchańce na wodzie. Uczestnicy mogli również zasmakować pysznego bigosu oraz wielu innych gwiezdnych smakołyków. Niezwykłą ekscytację wzbudziły gwiezdne wystrzały, których celem było trafienie do tarczy i wsparcie świetlicy „Promyki Nadziei” poprzez zakup losu.

Uczennice Zespołu Szkół nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy przygotowały odlotowe fryzury i sprawiły, że twarze dzieci nabrały wielu kolorowych barw. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska plastyczne, a szczególnie możliwość zrobienia własnoręcznej kosmicznej rakiety z recyklingu. Nie zabrakło również wielkoformatowej gry planszowej związanej z bł. Edmundem Bojanowskim oraz gry terenowej. Wiele radości sprawiły dzieciom tańce, gry i zabawy na placu.

s. Klaudia Surdel

Szybki kontakt:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych zgodnie z polityką prywatności

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej
ul. Bojanowskiego 8 - 10, 39-200 Dębica
tel. 14 670 40 51 (sekretariat)
email: sekretariatgeneralny@siostry.net

Delegatka ds.ochrony małoletnich
email: ochrona.maloletnich@siostry.net
Inspektor Ochrony Danych
email: iod@siostry.net

Pekao S.A.
33 1240 1923 1111 0000 2029 2265

tel. 14 670 27 14 (furta klasztorna)
email: debica.bojanowskiego@siostry.net

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności