Modlitwa za Dobroczyńców misji w Boliwii i Peru
09 czerwca, 2022

W sobotę, 04 czerwca 2022 r. w Wigilię uroczystości Zesłania Ducha Świętego, ks. Biskup Marco Antonio Cortez Lara odprawił w naszej nowej kaplicy zakonnej pierwszą Mszę Świętą pozostawiając w Tabernakulum Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

W czasie Eucharystii modliliśmy się w intencji dobroczyńców Zgromadzenia, a szczególnie w intencji osób, których Opatrzność Boża postawiła na naszej drodze podczas budowy ochronki dla małych dzieci w Tacna. Ks. Biskup w serdecznej modlitwie polecał intencje Matki Generalnej, wszystkich Sióstr i spraw Zgromadzenia, w tym nowych powołań. Dziękował również za pracę Sióstr w diecezji, wspominając Siostry, które  pełniły tutaj powierzoną przez Zgromadzenie misję.

W modlitwie wiernych prosiłyśmy, aby Duch Święty napełniał mądrością osoby, które będą modlić się w tej kaplicy i rozpalał ich serca Miłością.

We Mszy Świętej uczestniczyły s. M. Wilma Sonia Huanca i s. M. Noemi Wilk. S. M. Wiesława Longosz korzysta z wakacji w Polsce.

Dziękujemy bardzo Siostrom, które poprzez modlitwę, cierpienie i różne akcje wspierają dzieło misyjne Kościoła i Zgromadzenia także tutaj, w dalekiej od Ojczyzny Tacna – Peru.

s. M. Noemi Wilk

Szybki kontakt:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych zgodnie z polityką prywatności

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej
ul. Bojanowskiego 8 - 10, 39-200 Dębica
tel. 14 670 40 51 (sekretariat)
email: sekretariatgeneralny@siostry.net

Delegatka ds.ochrony małoletnich
email: ochrona.maloletnich@siostry.net
Inspektor Ochrony Danych
email: iod@siostry.net

Pekao S.A.
33 1240 1923 1111 0000 2029 2265

tel. 14 670 27 14 (furta klasztorna)
email: debica.bojanowskiego@siostry.net

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności