Kolędowanie w Parafii św. Szczepana w Krakowie
12 stycznia, 2022

Piękną tradycją stało się, że w jedną ze styczniowych niedziel ks. proboszcz Leszek Garstka zaprasza wszystkie grupy parafialne do wspólnego kolędowania. Tym razem była to niedziela 09.01.2022 r. Oczywiście nie mogło zabraknąć Rodziny bł. Edmunda Bojanowskiego. Prowadzący przedstawiali pokrótce każdą grupę, a następnie trzeba było zaśpiewać dwie kolędy. Nasza Rodzina zaśpiewała: „Do szopy, hej pasterze” oraz „A wczora z wieczora”. I choć nasza grupa była słaba liczebnie to kolędowanie dla Dzieciątka poszło całkiem dobrze.

W takich spotkaniach piękne jest to, że obecni byli przedstawiciele wszystkich grup wiekowych i wszyscy włączali się w śpiewanie oraz granie na różnorakich instrumentach na chwałę Pana.

 Niech Bóg będzie uwielbiony za zaangażowanie wszystkich parafian i nie tylko. W najbliższą sobotę spotykamy się na kolędowaniu w Rodzinie bł. Edmunda Bojanowskiego.

s. M. Ligia Wlezień

Szybki kontakt:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych zgodnie z polityką prywatności

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej
ul. Bojanowskiego 8 - 10, 39-200 Dębica
tel. 14 670 40 51 (sekretariat)
email: sekretariatgeneralny@siostry.net

Delegatka ds.ochrony małoletnich
email: ochrona.maloletnich@siostry.net
Inspektor Ochrony Danych
email: iod@siostry.net

Pekao S.A.
33 1240 1923 1111 0000 2029 2265

tel. 14 670 27 14 (furta klasztorna)
email: debica.bojanowskiego@siostry.net

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności