Jasełka w wykonaniu małych aktorów
26 stycznia, 2024

W niedzielne popołudnie, 21 stycznia 2024 r., w sali widowiskowej budynku parafialnego w Kamieniu dzieci z Przedszkola Parafialnego odegrały „Jasełka”. Spotkanie rozpoczął nasz Ks. Proboszcz Marian Gwizdak, który serdecznie przywitał wszystkich życząc miłego odbioru.

Ta wyjątkowa noc narodzin Zbawiciela, po raz kolejny została nam przybliżona, tym razem przez małych aktorów. Skromni pasterze, Trzej Królowie, Aniołowie i ich tańce, śpiew kolęd oraz pastorałek – to wszystko ku czci nowonarodzonej Dzieciny. Największym zainteresowaniem cieszył się mały „Jezus”, który swą rączką błogosławił zebranych. To on poruszył serca widzów.

Jasełka zostały entuzjastycznie przyjęte przez oglądających. Wyrazem wdzięczności były oklaski i słowa uznania skierowane do sióstr za ich zaangażowanie, pomoc w wychowaniu najmłodszych dzieci i kultywowanie polskich tradycji.

s. M. Paulina Szołdra

Szybki kontakt:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych zgodnie z polityką prywatności

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej
ul. Bojanowskiego 8 - 10, 39-200 Dębica
tel. 14 670 40 51 (sekretariat)
email: sekretariatgeneralny@siostry.net

Delegatka ds.ochrony małoletnich
email: ochrona.maloletnich@siostry.net
Inspektor Ochrony Danych
email: iod@siostry.net

Pekao S.A.
33 1240 1923 1111 0000 2029 2265

tel. 14 670 27 14 (furta klasztorna)
email: debica.bojanowskiego@siostry.net

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności