Ciężkowice – Rekolekcje ze Słowem Bożym
18 sierpnia, 2020

„Wielkich dzieł Boga nie zapominajmy” /Ps 78, 77/ – słowa z tego Psalmu wyrażają wdzięczność za dar rekolekcji w Ciężkowicach. Pan Bóg zgromadził nas w Diecezjalnym Domu Rekolekcyjnym Diecezji Tarnowskiej, abyśmy słuchali Jego Słowa oraz trwali na wspólnotowej i indywidualnej modlitwie. Rekolekcje stały się naszą drogą. Chodziliśmy po okolicznych ścieżkach, zwiedzaliśmy Bruśnik z wieżą widokową, Skamieniałe Miasteczko, Tuchów i Jamnę. Słowo Boże było naszym kompasem w drodze, na której w Lectio divina nie zabrakło spotkania z Maryją w Tajemnicy Jej Zwiastowania, z kobietami z Łukaszowej i Janowej Ewangelii oraz z Uczniami zmierzającymi do Emaus. W czasie rekolekcji trwaliśmy na nocnej adoracji oraz przeżywaliśmy dzień pustyni i ciszy.

Dziękujemy Ani, Marcie, Ani, Weronice i Ani za to, że odważnie odpowiedziały na zaproszenie, aby w dniach 9-14 sierpnia 2020 r. słuchać Słowa Bożego we wspólnocie Sióstr Służebniczek w Ciężkowicach. Duchowym przewodnikiem był dla nas ks. Krzysztof Iwanicki z diecezji tarnowskiej. Z wdzięcznością też wspominamy gościnność i dobroć ks. Dyrektora Marcina Krępy i Wspólnoty Sióstr Służebniczek z Ciężkowic.

s. M. Katarzyna Szulc i s. M. Barbara Szeliga

Szybki kontakt:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych zgodnie z polityką prywatności

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej
ul. Bojanowskiego 8 - 10, 39-200 Dębica
tel. 14 670 40 51 (sekretariat)
email: sekretariatgeneralny@siostry.net

Delegatka ds.ochrony małoletnich
email: ochrona.maloletnich@siostry.net
Inspektor Ochrony Danych
email: iod@siostry.net

Pekao S.A.
33 1240 1923 1111 0000 2029 2265

tel. 14 670 27 14 (furta klasztorna)
email: debica.bojanowskiego@siostry.net

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności