Dzień skupienia członków Rodziny bł. Edmunda z Niska, Szewny i Stalowej Woli
21 listopada, 2022
12 listopada, w przeddzień Urodzin bł. Edmunda w parafii św. Floriana w Stalowej Woli na Dniu Skupienia spotkali się członkowie Rodzin Bł. Edmunda z Niska, Szewny i Stalowej Woli, wraz z towarzyszącymi im  siostrami: s. Blanką Kozioł, s. Agnieszką Jurek, s. Natanaelą Adamczyk, s. Scholastyką Kiwak i s. Anną Godek.     Duchowym przewodnikiem tego spotkania był. Ks. Proboszcz Wacław Gieniec, który w konferencji o Serdecznie Dobrym Człowieku podkreślił jak ważna jest codzienna ofiarność, wyrażająca się w dobroci serca okazywanej tym, wśród których Bóg nas postawił.  Edmund siłę do bycia serdecznie dobrym czerpał z modlitwy, a szczególnie z codziennej Eucharystii i częstej Komunii Świętej. Do takiej gorliwości i troski o  życie w przyjaźni z Bogiem zachęcał zgromadzonych w kościele „Źródło Miłosierdzia Bożego” . Po Eucharystii zgromadziliśmy się na wspólnym obiedzie i agapie. Czas ten bardzo szybko upłynął na śpiewie pieśni patriotycznych i o bł. Edmundzie, a także na integrującej zabawie zapalania świeczek (z zagadkami) na urodzinowym torcie Edmunda.
 
Bogu Niech będą dzięki, za   czas modlitwy i zabawy , którym umocniliśmy się aby z serdeczną dobrocią  iść – jak nasz Patron  do dzieci, ubogich i chorych. 
 
s. Anna Godek
 

Szybki kontakt:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych zgodnie z polityką prywatności

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej
ul. Bojanowskiego 8 - 10, 39-200 Dębica
tel. 14 670 40 51 (sekretariat)
email: sekretariatgeneralny@siostry.net

Delegatka ds.ochrony małoletnich
email: ochrona.maloletnich@siostry.net
Inspektor Ochrony Danych
email: iod@siostry.net

Pekao S.A.
33 1240 1923 1111 0000 2029 2265

tel. 14 670 27 14 (furta klasztorna)
email: debica.bojanowskiego@siostry.net

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności