Zaproszenie na konferencję
05 listopada, 2021

9 listopada 2021 r. (wtorek) odbędzie się w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim kolejna Konferencja organizowana w cyklu: Aktualność myśli pedagogicznej bł. Edmunda Bojanowskiego. Zapraszamy do zainteresowania się tą Konferencją. Jest ona związana z opracowaniem i udostępnianiem zarówno podstaw teoretycznych koncepcji pedagogicznej bł. E. Bojanowskiego jak i pomocy metodycznych, w tym opowiadań, gier i zabaw oraz obrzędów. Konferencje będzie otwierał Pan Minister Przemysław Czarnek, który bardzo ceni i wspiera udostępnianie myśli pedagogicznej bł. Edmunda. Przekazywane treści są ważne dla nas Sióstr Służebniczek, ale także dla rodziców, nauczycieli, katechetów, wychowawców i innych. Nasze Siostry posługujące w różnych krajach świata ukażą również aktualność wskazań bł. Edmunda i ich wdrażanie w różnych środowiskach.

Link do konferencji –  https://youtu.be/vGLOfsA_wPg 

Pełny plakat tej konferencji jest pod linkiem: https://www.kul.pl/files/075/2021/plakaty/konferencje/plakat_kul_konf._naukowa_edmund_bojanowski-1.jpg          

 

 

Szybki kontakt:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych zgodnie z polityką prywatności

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej
ul. Bojanowskiego 8 - 10, 39-200 Dębica
tel. 14 670 40 51 (sekretariat)
email: sekretariatgeneralny@siostry.net

Delegatka ds.ochrony małoletnich
email: ochrona.maloletnich@siostry.net
Inspektor Ochrony Danych
email: iod@siostry.net

Pekao S.A.
33 1240 1923 1111 0000 2029 2265

tel. 14 670 27 14 (furta klasztorna)
email: debica.bojanowskiego@siostry.net

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności