XIII Konkurs na Wieczernikową Choinkę
31 grudnia, 2020

Nasza szkoła włączyła się w XIII Konkurs na Wieczernikową Choinkę. Zadaniem uczestników było przygotowanie ozdoby choinkowej nawiązującej do Jubileuszu Zakonu Paulinów – 750-tej rocznicy śmierci założyciela Zakonu – bł. Euzebiusza.

W związku z pandemią – według regulaminu – szkoły nie przygotowywały, jak co roku ozdób do udekorowania całego świątecznego drzewka, a jedynie jedną ozdobę wykonaną w domu samodzielnie przez ucznia lub wspólnie z rodziną i opiekunami konkursu. 

Uczniowie naszej szkoły wykonali 3 ozdoby, ale jedna wybrana drogą konkursu została dostarczona do Organizatorów, by 21 grudnia 2020 r. zwieszono ją na świątecznym drzewku na dziedzińcu Jasnej Góry. Na zaproszenie w uroczystym udekorowaniu ozdobami jodły na dziedzińcu przed Bazyliką wzięli udział uczniowie naszej szkoły.

Zachęcamy do oglądania i oddania głosów on-line na trzy najpiękniejsze „bombki”, a szczególnie ozdoba nr 20.  Szczegóły https://www.radiojasnagora.pl/

WAŻNE: trzeba oddać głos na 3 wybrane ozdoby, a poniżej ozdób, w ramce, wpisać email, a następnie potwierdzić oddany głos w emailu.

Dziękuję i pozdrawiam świątecznie.

 

s. M. Karoliana

 

 

Szybki kontakt:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych zgodnie z polityką prywatności

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej
ul. Bojanowskiego 8 - 10, 39-200 Dębica
tel. 14 670 40 51 (sekretariat)
email: sekretariatgeneralny@siostry.net

Delegatka ds.ochrony małoletnich
email: ochrona.maloletnich@siostry.net
Inspektor Ochrony Danych
email: iod@siostry.net

Pekao S.A.
33 1240 1923 1111 0000 2029 2265

tel. 14 670 27 14 (furta klasztorna)
email: debica.bojanowskiego@siostry.net

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności