Rekolekcje Rodziny bł. Edmunda
12 listopada, 2021

W dniach 15-17 października 2021r., w  domu generalnym w Dębicy, odbyły się rekolekcje Rodziny bł. Edmunda Bojanowskiego, które głosił o. Dariusz Pabiś CSsR.

Tematyka rekolekcji i wygłoszonych konferencji nawiązywała do przeżywanego w kościele roku duszpasterskiego „Eucharystia – Tajemnicą celebrowaną ”. W rekolekcjach uczestniczyły 52 osoby z miejscowości: Dębica, Latoszyn, Ropczyce, Kamień, Piastów, Odporyszów.

Konferencje objaśniające poszczególne części Mszy św., pomogły nam jeszcze głębiej wejść w Tajemnicę Mszy św. oraz bardziej świadomie i owocniej w niej uczestniczyć. Do tej pory większość z nas nie rozumiała, czym jest naprawdę Msza święta.

Ponadto uczestniczyliśmy w adoracji Najświętszego Sakramentu i rozważaliśmy tajemnice różańca św. Był czas na spotkanie z Bożym Miłosiernym w Sakramencie Pokuty i Pojednania.

W sobotę zatrzymaliśmy się na medytacji przed obrazem bł. Edmunda, a w niedzielę o. Dariusz przeprowadził medytację „Edmundową”. Na zakończenie rekolekcji uczestnicy mieli możliwość zadawania Ojcu pytań, które dotyczyły rozważanych treści.

Rekolekcje te były dla nas pokarmem duchowym. Dla pogłębienia i wzmocnienia naszej wiary pragnęlibyśmy, by takie rekolekcje odbywały się raz na kwartał.

Uczestniczki z Ropczyc: Jadwiga i Czesława

Szybki kontakt:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych zgodnie z polityką prywatności

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej
ul. Bojanowskiego 8 - 10, 39-200 Dębica
tel. 14 670 40 51 (sekretariat)
email: sekretariatgeneralny@siostry.net

Delegatka ds.ochrony małoletnich
email: ochrona.maloletnich@siostry.net
Inspektor Ochrony Danych
email: iod@siostry.net

Pekao S.A.
33 1240 1923 1111 0000 2029 2265

tel. 14 670 27 14 (furta klasztorna)
email: debica.bojanowskiego@siostry.net

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności