Radość z przyjęcia do DSM-u
21 grudnia, 2022

W III niedzielę Adwentu, zwaną „Niedzielą Radości”, podczas uroczystej Mszy w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kamieniu osiem uczennic z Zespołu Szkół im. Św. Stanisława Kostki dołączyło do Dziewczęcej Służby Maryjnej.

Dziewczęta te systematycznie przez kilka miesięcy, a niektóre nawet przez kilka lat, przygotowywały się do tego dnia poprzez spotkania formacyjne prowadzone przez s. M.Paulinę Szołdrę.

Znakiem przynależności do grupy maryjnej było przyjęcie poświęconego przez ks. proboszcza Mariana Gwizdaka medalika z wizerunkiem Niepokalanej, znaczka DSM-u oraz  nałożenie niebieskiej pelerynki i przyjęcie legitymacji.

Przy tej wyjątkowej okazji nowym członkiniom DSM życzymy opieki Niepokalanej i gorliwości w wypełnianiu zadań Dziecka Maryi, a rodzicom tych dziewcząt dziękujemy za świadectwo  życia, trud i czas poświęcany w wielorakie zaangażowanie na rzecz DSM.

s. M. Paulina Szołdra

Szybki kontakt:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych zgodnie z polityką prywatności

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej
ul. Bojanowskiego 8 - 10, 39-200 Dębica
tel. 14 670 40 51 (sekretariat)
email: sekretariatgeneralny@siostry.net

Delegatka ds.ochrony małoletnich
email: ochrona.maloletnich@siostry.net
Inspektor Ochrony Danych
email: iod@siostry.net

Pekao S.A.
33 1240 1923 1111 0000 2029 2265

tel. 14 670 27 14 (furta klasztorna)
email: debica.bojanowskiego@siostry.net

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności