Maj razem z Matką. Co Ty na to?
01 maja, 2021

Rozpoczynamy dziś piękny w swoim uroku miesiąc maj, gdzie w naszych ogrodach, parkach, ogródkach czy balkonach rodzi się i kwitnie życie. Dlatego w pierwszym dniu maja mam pewną propozycję – przejdźmy przez ten miesiąc za rękę z Maryją, poznając Jej piękno i zarazem zwyczajność w wezwaniach Litanii Loretańskiej. Być może będziesz chodzić na nabożeństwa do kościoła, albo do przydrożnego krzyża lub będziesz się modlił w swoim domu… Spróbuj zaprzyjaźnić się z Maryją poznając wielość litanijnych wezwań. Ona jest taka zwyczajna, jak Ty, a zarazem niezwykła, bo Niepokalana. Maryja, umiłowana przez Boga, może pomóc nam być szczęśliwymi ludźmi. Maryja, może pomóc nam odkryć, kim tak naprawdę jesteśmy.

Zapraszam Cię do codziennej „pięciominutówki z Maryją”. Znajdź Litanię Loretańską i w codziennej modlitwie powierzaj Maryi swoje życie. Jako Matce Dobrej Rady powiedz o swoich smutkach i poproś o pomoc. Jest Matką nadziei, dlatego przychodź do Niej w momentach, gdy nie widzisz sensu lub nie wiesz, jak dać nadzieję komuś, kto tak bardzo jej potrzebuje. Kiedy podejmujesz różne decyzje, uchwyć się Maryi, Panny roztropnej…

Zapraszam do odkrywania piękna Maryi w modlitwie Litanią Loretańską. Maj z Matką? Wchodzisz w to?

Jeśli tak, to zacznij już dziś. Przy Matce Bożej możesz w maju zakwitnąć jak najpiękniejszy kwiat! Zadbaj o swoje duchowe piękno. Tylko pięć minut każdego dnia. Matka Boża czeka, a z Nią ci wszyscy, którzy potrzebują Twojej modlitwy.

 

Szybki kontakt:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych zgodnie z polityką prywatności

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej
ul. Bojanowskiego 8 - 10, 39-200 Dębica
tel. 14 670 40 51 (sekretariat)
email: sekretariatgeneralny@siostry.net

Delegatka ds.ochrony małoletnich
email: ochrona.maloletnich@siostry.net
Inspektor Ochrony Danych
email: iod@siostry.net

Pekao S.A.
33 1240 1923 1111 0000 2029 2265

tel. 14 670 27 14 (furta klasztorna)
email: debica.bojanowskiego@siostry.net

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności