Gra z bł. Edmundem Bojanowskim 5 w 1
04 lipca, 2021

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze specyfiką Gry z bł. Edmundem Bojanowskim opracowaną przez naszą siostrę Agnieszkę Krajnik. W roku 150 rocznicy śmierci bł. Edmunda to idealny sposób, aby ten wyjątkowy święty towarzyszył dzieciom i całym rodzinom podczas wakacyjnego wypoczynku.

Możliwość zakupu w sklepie internetowym Stowarzyszenia im. Edmunda Bojanowskiego „Dobroć”

  • Gra z bł. Edmundem Bojanowskim 5 w 1 – kliknij TUTAJ
  • Gra z bł. Edmundem Bojanowskim 5 w 1 w ozdobnym pudełku – kliknij TUTAJ

W grze bierze udział 2-4 osób lub 2-4 drużyny.

  1. Memory

Kartoniki układamy obrazkami skierowanymi w dół. Następnie losujemy dwa z nich – jeśli są takie same, zabieramy je jako zdobytą przez nas parę i możemy losować ponownie. Jeśli są różne – odkładamy je na miejsce, a ruch należy do przeciwnika. Wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej par.

  1. Kalambury

Jedna osoba losuje jeden kartonik i przy pomocy gestów przedstawia rysunek, który znajduje się na kartoniku. Pozostałe osoby lub drużyna ma za zadanie odgadnąć, co znajduje się na kartoniku, wtedy zdobywają punkt. Wygrywa ta drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów.

  1. Historia niezwykła

Na każdym kartoniku pod rysunkiem znajduje się liczba i napis. Układamy kartoniki w szeregu od 1 do 25 oraz czytamy napisy, dzięki czemu odkrywamy i poznajemy życie bł. Edmunda Bojanowskiego.

  1. Ćwiczenie pamięci

Układamy karty w rzędzie obok siebie obrazkami do góry na początek np. 3 karty. Po chwili je odwracamy, zakrywając obrazek. Zadaniem drugiego gracza jest odwzorowanie szeregu z pamięci. Następnie odwracamy zakryte obrazki i sprawdzamy poprawność ułożenia szeregu, gdy wszystko się zgadza, osoba lub drużyna zdobywa punkt. Następnie drugi gracz układa szereg, a pierwszy ma za zadanie go odtworzyć z pamięci. Potem można zwiększać liczbę kart w szeregu. Wygrywa ta osoba lub drużyna, która zdobędzie jak najwięcej punktów.

  1. Zgadywanka

Gracz losuje jedną kartę i opisuje daną rzecz nie zdradzając co to jest. Pozostali uczestnicy lub drużyna podają swoje odpowiedzi. Jeżeli zgadną, zdobywają punkt. Wygrywa ta osoba, która zdobędzie jak najwięcej punktów.

 

 

Szybki kontakt:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych zgodnie z polityką prywatności

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej
ul. Bojanowskiego 8 - 10, 39-200 Dębica
tel. 14 670 40 51 (sekretariat)
email: sekretariatgeneralny@siostry.net

Delegatka ds.ochrony małoletnich
email: ochrona.maloletnich@siostry.net
Inspektor Ochrony Danych
email: iod@siostry.net

Pekao S.A.
33 1240 1923 1111 0000 2029 2265

tel. 14 670 27 14 (furta klasztorna)
email: debica.bojanowskiego@siostry.net

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności