Z Maryją, kolejny krok …
11 lutego, 2022

5 lutego 2022 r., w pierwszą sobotę miesiąca, dniu poświęconym w szczególny sposób Niepokalanemu Sercu Maryi, przeżywaliśmy w Wikariacie Misyjnym radość z przyjęcia do postulatu kandydatki Delmiry E. Mamani M.

Postulat, to kolejny etap formacji początkowej przeżywany w naszym Zgromadzeniu. Na tym etapie postulantka, nadal weryfikuje swoje powołanie, pogłębia wiedzę religijną, doświadcza radości i wymagań życia we wspólnocie, służy swoimi zdolnościami i  kontynuuje poznawanie misji  apostolskiej Zgromadzenia.

Przez Niepokalane Serce Maryi, składałyśmy w tym dniu,  dziękczynienie Bogu za dar powołania Delmiry dla naszego Wikariatu, prosząc o nowe powołania do służby w duchu Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego.

W dniu, 7 lutego, postulantka Delmira i nowicjuszka s. Alejandra, uczestniczyły w inauguracji roku formacyjnego w Międzyzakonnym Instytucie formacyjnym “Nazaret” w Cochabamba.

s. M. Agnella Grzenia

Szybki kontakt:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych zgodnie z polityką prywatności

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej
ul. Bojanowskiego 8 - 10, 39-200 Dębica
tel. 14 670 40 51 (sekretariat)
email: sekretariatgeneralny@siostry.net

Delegatka ds.ochrony małoletnich
email: ochrona.maloletnich@siostry.net
Inspektor Ochrony Danych
email: iod@siostry.net

Pekao S.A.
33 1240 1923 1111 0000 2029 2265

tel. 14 670 27 14 (furta klasztorna)
email: debica.bojanowskiego@siostry.net

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności