W Wielkim Poście Słowa było więcej
19 kwietnia, 2021

Bóg mówi do nas przez swoje Słowo, które ma moc przemieniać naszą codzienność. W obecnym roku w czasie Wielkiego Postu codzienne Słowo Boga prowadziło grupę do spotkania ze Zmartwychwstałym. Każdego dnia o godzinie 21.00 łączyliśmy się z siostrami na wspólnym słuchaniu i rozważaniu Słowa Bożego na kolejny dzień. Wieczorem jedna z dwunastu sióstr dzieliła się refleksją na temat czytań liturgicznych.

Wspólnota zgromadzona wokół Słowa była dla wielu szczególnym doświadczeniem i łaską. Przewodnikiem w dniach Wielkiego Postu było dla nas Słowo Boże, które zapraszało nas do nawrócenia. Wierzymy, że ten czas poznawania, słuchania i rozważania Pisma Świętego będzie dla wszystkich uczestników natchnieniem, aby każdy dzień kończyć i zaczynać Słowem Bożym.  

Za wspólny czas dziękujemy wszystkim i ufamy, że Słowo naszego Pana stało się lampą dla naszych stóp i światłem na drogach codzienności.

Szybki kontakt:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych zgodnie z polityką prywatności

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej
ul. Bojanowskiego 8 - 10, 39-200 Dębica
tel. 14 670 40 51 (sekretariat)
email: sekretariatgeneralny@siostry.net

Delegatka ds.ochrony małoletnich
email: ochrona.maloletnich@siostry.net
Inspektor Ochrony Danych
email: iod@siostry.net

Pekao S.A.
33 1240 1923 1111 0000 2029 2265

tel. 14 670 27 14 (furta klasztorna)
email: debica.bojanowskiego@siostry.net

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności