Tydzień Misyjny – pozdrowienia z Boliwii
25 października, 2023
Matka Generalna i siostra Savia udały się do Boliwii w celu przeprowadzenia wizytacji kanonicznej wspólnot w Wikariacie Misyjnym.
 
W tygodniu misyjnym przesyłają serdeczne pozdrowienia dla wszystkich, którzy wspierają prowadzone dzieła i posługę misyjną naszych sióstr misjonarek modlitwą cierpieniem i ofiarami pieniężnymi: darczyńców, Salezjański i Salwatoriański Wolontariat Misyjny. 
 
„Modlimy się tutaj wspólnie za naszych Darczyńców i serdecznie dziękujemy Bogu za każdą z tych osób. Bez nich nie byłoby możliwe wykonanie remontów, sprawowanie opieki i wychowywanie dzieci na właściwym poziomie i w dobrych warunkach, pomaganie uczniom i studentkom – wychowankom naszych domów dziecka, absolwentom naszej szkoły, prowadzenie ewangelizacji i wspierania ubogich.
Ten ogrom dobra możemy teraz zobaczyć odwiedzających wspólnoty sióstr i tych  którym służą: ochronki, domy dziecka, internaty, szkoły, parafie, chorych i ubogich oraz parafialne grupy apostolskie, modlitewne, charytatywne oraz Rodziny bł. Edmunda Bojanowskiego.
Niech radość i wdzięczność naszych podopiecznych wyrażana wszędzie z wielkim wzruszeniem będzie przez nasze pośrednictwo Waszym udziałem. Niech Bóg Wam wszystkim błogosławi i wynagradza potrzebnymi darami.”

 

Szybki kontakt:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych zgodnie z polityką prywatności

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej
ul. Bojanowskiego 8 - 10, 39-200 Dębica
tel. 14 670 40 51 (sekretariat)
email: sekretariatgeneralny@siostry.net

Delegatka ds.ochrony małoletnich
email: ochrona.maloletnich@siostry.net
Inspektor Ochrony Danych
email: iod@siostry.net

Pekao S.A.
33 1240 1923 1111 0000 2029 2265

tel. 14 670 27 14 (furta klasztorna)
email: debica.bojanowskiego@siostry.net

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności