Święty Zwycięża – Dębicki Pochód Świętych
31 października, 2023

28 października, już VIII raz przeszedł Dębicki Pochód Świętych i Aniołów. Spotkanie rozpoczęło się w kościele św. Jadwigi przygotowanym przez s. Joannę z dziećmi i młodzieżą ukazującą „Ślady Maryi” i Jej przesłanie dla nas i całego świata z Guadelupe, od św. Katarzyny Labure, z Groty w Lourdes. Następnie radosny orszak świętych ruszył do kościoła klasztornego.

Święty Stanisław, Święty Mikołaj, Święta Kinga, Święta Jadwiga, Święta Rozalia, Święta Urszula Ledóchowska, Święty Maksymilian, Święty Jan Paweł II, Święta Julia Rodzińska, Święta Joanna Beretta Mola, Święty Stanisław Kostka, Święta Matka Teresa z Kalkuty, Święty Jan z Dukli, Święty Franciszek, święte Karmelu,   bł Edmund Bojanowski oraz wielu, wielu innych przeszło ulicami naszego miasta.

Oczywiście w ich role wcieliły się dzieci, ale również i dorośli, aby okazać swą radość, z tego że wszyscy jesteśmy powołani do Świętości i wspólnie zmierzamy do Domu Ojca. Było to piękne świadectwo wiary, a niosąc relikwie pokazaliśmy, że mamy wielu świętych – których warto codziennie naśladować, bo Oni osiągnęli już niebo. Zwieńczeniem całego wydarzenia była wspólna Eucharystia w kościele klasztornym. Chwała Panu, za ten piękny dzień, Wszyscy Święci i Święte Boże, módlcie się za nami !

Relacja z Dębickiego Pochodu Świętych

https://debica.tv/debicki-pochod-swietych-i-aniolow-przeszedl-ulicami-miasta/

Maria Rozciecha

Szybki kontakt:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych zgodnie z polityką prywatności

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej
ul. Bojanowskiego 8 - 10, 39-200 Dębica
tel. 14 670 40 51 (sekretariat)
email: sekretariatgeneralny@siostry.net

Delegatka ds.ochrony małoletnich
email: ochrona.maloletnich@siostry.net
Inspektor Ochrony Danych
email: iod@siostry.net

Pekao S.A.
33 1240 1923 1111 0000 2029 2265

tel. 14 670 27 14 (furta klasztorna)
email: debica.bojanowskiego@siostry.net

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności