Radość spotkania z Jezusem
19 stycznia, 2021

Radość wypełnia serce i życie tych, którzy spotykają  się z Jezusem

W dniach od 5 do 11 stycznia 2021 r, dzięki Bożej Opatrzności, mogłyśmy się zgromadzić w Domu Rekolekcyjnym w Callajchulpa – Tiquipaya w Cochabambie. W rekolekcjach uczestniczyło 19 sióstr służebniczek z Wikariatu Misyjnego w Boliwii. Dołączyły do nas siostry albertynki, córki Bożej Miłości i siostra elżbietanka.

W tym czasie pandemii dziękujemy Bogu za tę wielką łaskę, że mogłyśmy przeżywać intensywne dni corocznych rekolekcji. Naszym duchowym przewodnikiem był o. Román Ibarra Villena CSsR. Pomagał nam podjąć refleksję na temat konsekracji zakonnej i naszej misji w Kościele. Na podstawie dokumentów z Aparecida i Adhortacji Apostolskiej Evangelii Gaudium Ojca Świętego Franciszka. Te dni duchowej odnowy pomogły nam umocnić naszą tożsamość bycia służebniczką. Zastanawiałyśmy się również nad tym, jak w tym szczególnym czasie pandemii kontynuować naszą misję i jak nieść radość Ewangelii tym wszystkim, których Pan stawia na drodze naszego powołania.  

Niech Maryja będzie dla nas wzorem wiary i całkowitego oddania się Bogu, a nasz Ojciec Założyciel, błogosławiony Edmund Bojanowski niech wyprasza świętość każdej siostrze służebniczce.

s.M. Rosario Cardenas

 

 

Szybki kontakt:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych zgodnie z polityką prywatności

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej
ul. Bojanowskiego 8 - 10, 39-200 Dębica
tel. 14 670 40 51 (sekretariat)
email: sekretariatgeneralny@siostry.net

Delegatka ds.ochrony małoletnich
email: ochrona.maloletnich@siostry.net
Inspektor Ochrony Danych
email: iod@siostry.net

Pekao S.A.
33 1240 1923 1111 0000 2029 2265

tel. 14 670 27 14 (furta klasztorna)
email: debica.bojanowskiego@siostry.net

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności