Projekt ODDANIE33
08 września, 2020

Projekt ODDANIE33 to 33 dni przygotowania do całkowitego oddania się Matce Bożej, a za Jej pośrednictwem – Jezusowi. Tę drogę duchową polecali i osobiście praktykowali wszyscy papieże XX wieku. Swoim skromnym zdaniem również ją polecamy.

„Bez Maryi trudno byłoby żyć na świecie”

– to słowa naszego założyciela bł. Edmunda Bojanowskiego. Nie jest to jednak bezmyślnie powtarzana tzw. „złota myśl”. To doświadczenie życia streszczone w siedmiu wyrazach. Doświadczenie Macierzyńskiej miłości Maryi w swoim życiu, które sprawia, że nie można o nim milczeć. Przeciwnie! W porywie serca chce się śpiewać (wraz z Redemptorystami)  „Piękność Twoja niepojęta, Serce Boga Ci zjednała. Sprawię jeszcze Panno Święta, by Cię czciła ziemia cała„. 

Właśnie dlatego, że naszym pragnieniem jest, aby Maryja była bardziej znana i kochana zachęcamy, a nawet prosimy!

DZIŚ – W DNIU JEJ URODZIN – DAJMY MARYI SZANSĘ OKAZANIA NAM SWOJEJ MIŁOŚCI. DAJMY SOBIE SZANSĘ DOŚWIADCZENIA JEJ POKORY, PIĘKNA, DOBROCI, TROSKI, CZUŁOŚCI, WIERNOŚCI, ZAUFANIA, PROWADZENIA …  

 

8 września 2020 roku rozpoczynają się Ogólnopolskie 33-dniowe rekolekcje przygotowane przez Fundację Tota Tua oraz redakcję “Miłujcie się!”. Projekt jednoczy różne środowiska, ruchy oraz wspólnoty katolickie. 

 

Duchowość całkowitego oddania się Matce Bożej to sprawdzona i pewna droga duchowa, która otrzymała pełne błogosławieństwo Kościoła. Droga oparta na Traktacie o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny  świętego Ludwika Marii Grignion de Montfort.

Rekolekcje, przygotowane w ramach projektu ODDANIE 33 będą odbywać się za pośrednictwem mediów w następujących formach:

  1. Na specjalnie przygotowanej stronie  internetowej: www.oddanie33.pl – na której znajdują się wszystkie rozważania, potrzebne do odbycia rekolekcji.
  2. Codziennie rano – na wszystkich kanałach oraz stronach zaangażowanych w projekt ODDANIE 33 pojawią się gotowe teksty oraz materiały video z medytacją na dany dzień rekolekcji.
  3. Codziennie będą się odbywać dwie transmisje na żywo:
    1. o 20:00 na YouTube – z KANAŁU “Miłujcie się!” sygnał będzie przekazywany na wszystkie inne kanały YouTube, zaangażowane w projekt
    2. o 21:15 na Facebooku, na stronie “Miłujcie się!” – “rekolekcje dla zabieganych” (skrócona do 15 minut forma rekolekcji
  4. Codziennie rekolekcje będą transmitowane w rozgłośniach radiowych.

 

Szybki kontakt:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych zgodnie z polityką prywatności

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej
ul. Bojanowskiego 8 - 10, 39-200 Dębica
tel. 14 670 40 51 (sekretariat)
email: sekretariatgeneralny@siostry.net

Delegatka ds.ochrony małoletnich
email: ochrona.maloletnich@siostry.net
Inspektor Ochrony Danych
email: iod@siostry.net

Pekao S.A.
33 1240 1923 1111 0000 2029 2265

tel. 14 670 27 14 (furta klasztorna)
email: debica.bojanowskiego@siostry.net

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności