Niech żyje Życie….
26 października, 2020
Gdy w 2016 r. we Francji zabroniono publikacji uśmiechniętych dzieci z Zespołem Downa, nasze Centrum Rehabilitacji dla Dzieci Niepełnosprawnych „Świętego Józefa Miłosiernego” w Tacna, w Peru napisało do Ojca Świętego list pełen uśmiechniętych twarzy naszych podopiecznych. W odpowiedzi Papież Franciszek odpowiedział nam ręką Asesora bpa Paolo Borgia. Ojciec święty wzruszony naszą pracą, pobłogosławił nam i naszym uśmiechniętym dzieciom!

List z Watykanu był dla nas wielką radością, a dzisiaj, ze względu na ostatnie orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego, nabrał szczególnego znaczenia! Dlatego pragnę się z wami dzisiaj tą radością podzielić i zapalić do obrony każdego życia poczętego. Błogosławieństwo papieża Franciszka niech się stanie umocnieniem dla wszystkich obrońców życia!

Do Ojca Świętego i do Was uśmiechają się peruwiańskie dzieci i ja wraz z nimi!

s. Filemona, Danuta Rapacz
służebniczka dębicka

Watykan, 11.01.2017

 

 

Droga w Panu:

Zachęcona dziecięcym uczuciem, byłaś uprzejma ​​wysłać list do Ojca Świętego, w którym informujesz go o swoich apostolskich inicjatywach z dziećmi w Centrum „Świętego Józefa Miłosiernego”.

Jego Świątobliwość jest wdzięczny za to świadectwo serdecznej bliskości i zapewnia o swojej modlitwie, aby Pan wspierał cię w twoim zaangażowaniu w życie chrześcijańskie. Papież Franciszek wraz z tymi życzeniami prosi was o modlitwę za niego i za owoce jego służby Kościołowi oraz udziela Apostolskiego Błogosławieństwa, którego z radością udziela też twojej rodzinie, siostrom z twojej wspólnoty, a także innym, bliskim ci osobom.

Korzystam z okazji, aby wyrazić świadectwo mojego szacunku w Chrystusie.

 

Mons. Paolo Borgia

Asesor

Szybki kontakt:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych zgodnie z polityką prywatności

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej
ul. Bojanowskiego 8 - 10, 39-200 Dębica
tel. 14 670 40 51 (sekretariat)
email: sekretariatgeneralny@siostry.net

Delegatka ds.ochrony małoletnich
email: ochrona.maloletnich@siostry.net
Inspektor Ochrony Danych
email: iod@siostry.net

Pekao S.A.
33 1240 1923 1111 0000 2029 2265

tel. 14 670 27 14 (furta klasztorna)
email: debica.bojanowskiego@siostry.net

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności