Nagroda FENIKS 2020 dla książki s. LOYOLI
04 grudnia, 2020

Nagrody FENIKS 2020 rozdane. Stowarzyszenie Wydawców Katolickich przyznało tę nagrodę także dla siostry z naszej rodziny zakonnej.

Podczas gali online 3 grudnia 2020 r. wśród nagrodzonych tytułów w kategorii Kościół wobec współczesności FENIKSEM została uhonorowana książka s. dr hab. Marii Loyoli Opieli SBDNP, prof. KUL „Osoba i rodzina wobec wyzwań cywilizacyjnych. Pedagogika integralnego rozwoju i edukacji w koncepcji ochrony Edmunda Bojanowskiego, Wydawnictwo KUL 2019.

Dziękujemy Stowarzyszeniu Wydawców Katolickich, że wśród wielu publikacji zauważono wartość tej książki, która pokazuje, jak Bojanowski potrafił proroczo nie tylko dostrzec ważność wielu problemów, ale wskazał na wciąż aktualną ofertę ochrony osoby i rodziny względem współczesnych wyzwań cywilizacyjnych.

Dziękujemy Wydawnictwu KUL i gratulujemy Autorce nagrodzonej publikacji, która zawsze podkreśla, że identyfikator służebniczki dębickiej SBDNP i jej imię zakonne Loyola wskazuje, że jest to „praca wszystkich sióstr, gdyż Rodzina zakonna daje jej możliwość zgłębiania bogatej spuścizny Założyciela Zgromadzenia a środowisko Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego jest bazą naukową pomagającą rozwijać i upowszechniać głębię myśli pedagogicznej Edmunda Bojanowskiego”.

 

Książka dostępna na books-box.com TUTAJ oraz w Sklepie Stowarzyszenia „Dobroć” – TUTAJ

 

 

 

Szybki kontakt:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych zgodnie z polityką prywatności

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej
ul. Bojanowskiego 8 - 10, 39-200 Dębica
tel. 14 670 40 51 (sekretariat)
email: sekretariatgeneralny@siostry.net

Delegatka ds.ochrony małoletnich
email: ochrona.maloletnich@siostry.net
Inspektor Ochrony Danych
email: iod@siostry.net

Pekao S.A.
33 1240 1923 1111 0000 2029 2265

tel. 14 670 27 14 (furta klasztorna)
email: debica.bojanowskiego@siostry.net

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności