Kupuj i pomagaj – Sklep „Dobroci”
14 listopada, 2020

Założyciel Zgromadzenia Służebniczek – bł. Edmund Bojanowski, urodzony 14 listopada 1814 roku, całe swoje życie poświęcił Bogu w służbie drugiemu człowiekowi. Wyniesiony na ołtarze 13 czerwca 1999 r. w Warszawie nadal dla wielu ludzi pozostaje niezbyt dobrze znany. Mało znana pozostaje również Jego koncepcja wychowania, o potrzebie którego w ostatnim czasie tak wiele się mówi. Ci, którzy ją znają często proszą nas o większe zaangażowanie w jego propagowanie.

„Macie siostry tak ogromną wiedzę i doświadczenie w wychowywaniu dzieci… Macie spuściznę Edmunda… Jego wskazania… – zróbcie coś, żeby ta wiedza dotarła do wielu, wielu ludzi. Zróbcie więcej, żeby Edmunda poznało więcej rodziców i pedagogów.”

Nie sposób na takie prośby nie odpowiedzieć więc odpowiadamy!

Dzięki możliwościom jakie aktualnie ma nasze Stowarzyszenie im. Edmunda Bojanowskiego „Dobroć” – właśnie 14 listopada – w dniu urodzin bł. Edmundaruszamy z internetową sprzedażą posiadanych publikacji dotyczących zarówno samego bł. Edmunda – jak np. Jego notatki, Dziennik, Korespondencja, jak również opracowań w temacie Jego koncepcji wychowania. 

Zapraszamy również do zainteresowania się ofertą rękodzieła: wazony, szkatułki itp. Mogą być one idealnym prezentem!

I jeszcze bardzo ważna wiadomość! To nie jest zwykły sklep. Kupując w Sklepie „Dobroci” jednocześnie pomagasz dzieciom, ubogim, starszym i chorym! Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest bowiem na realizację celów Statutowych naszego Stowarzyszenia – czyli na pomoc tym, którym w dzisiejszych czasach zapewne pomagałby nasz Założyciel.  

Twój zakup to informacja dla nas, żebyśmy nie ustawały i dawały jeszcze więcej.

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów!

Szybki kontakt:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych zgodnie z polityką prywatności

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej
ul. Bojanowskiego 8 - 10, 39-200 Dębica
tel. 14 670 40 51 (sekretariat)
email: sekretariatgeneralny@siostry.net

Delegatka ds.ochrony małoletnich
email: ochrona.maloletnich@siostry.net
Inspektor Ochrony Danych
email: iod@siostry.net

Pekao S.A.
33 1240 1923 1111 0000 2029 2265

tel. 14 670 27 14 (furta klasztorna)
email: debica.bojanowskiego@siostry.net

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności