„Kimże jest Ta?” – rekolekcje z Maryją i o Maryi…
14 października, 2020

Weekend niewątpliwie inny niż ten przeciętny, w zwykłej codzienności. I dobrze! Trzeba zadbać o swoje serce – te momenty są bardzo ważne!

Warto dać sobie czas na odkrywanie samej siebie, swojego piękna i misji, jaką Stwórca powierzył kobiecie do wypełnienia na ziemi. To zadanie staje przed każdą z nas. Nie ma lepszego miejsca na odkrycie tych prawd, jak Serce Maryi – Najpiękniejszej z Kobiet! Ona jest wzorem stuprocentowej kobiety.

Rekolekcje weekendowe w Tuchowie w dniach 9-11 października br., były dla kilkunastu młodych kobiet, okazją do wpatrywania się w Maryję i czerpania od Niej inspiracji do pięknego życia.

W Maryi, jak w zwierciadle możemy ujrzeć Boga. W Niej, my kobiety, możemy się też przeglądać, odkrywając Boży zamysł względem nas.

Maryja – święta Kobieta. Kiedy trzeba – czuła i delikatna, a kiedy indziej – stanowcza i silna. Maryja, pokorna, prosta, pełna wdzięku, mądrości, ufająca Bogu bez reszty. TEGO WŁAŚNIE POTRZEBA WSPÓŁCZESNEJ KOBIECIE! Takie jest też Twoje serce i taki jest Boży zamysł względem Ciebie.

Chwała Bogu za wspólnie spędzony czas, za modlitwę i posługę osób, dzięki którym te rekolekcje mogły się odbyć. Dziękuję o. Tymoteuszowi Macioszkowi CSsR za ubogacające refleksje podczas konferencji o Maryi, a moim współsiostrom: s. M. Katarzynie Szulc, s. M. Annie Gruszewskiej i s. M. Urszuli Kowal za posługę. Z serca dziękuję za wszelkie dobro i każdą pomoc.

Niech Maryja otacza swym płaszczem opieki nas wszystkich, a szczególnie młode kobiece serca Uczestniczek tych rekolekcji.

s. M. Barbra Szeliga

Szybki kontakt:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych zgodnie z polityką prywatności

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej
ul. Bojanowskiego 8 - 10, 39-200 Dębica
tel. 14 670 40 51 (sekretariat)
email: sekretariatgeneralny@siostry.net

Delegatka ds.ochrony małoletnich
email: ochrona.maloletnich@siostry.net
Inspektor Ochrony Danych
email: iod@siostry.net

Pekao S.A.
33 1240 1923 1111 0000 2029 2265

tel. 14 670 27 14 (furta klasztorna)
email: debica.bojanowskiego@siostry.net

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności