Dziękujemy Helenko za Twoje życie
03 lutego, 2021

Dziękujemy Helenko za Twoje życie i czyny miłości, które są dla nas jak testament.

W niedzielę 7 lutego 2021 r., o godz. 12.00, w kościele parafialnym pw. Świętej Jadwigi w Dębicy, zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna za dar życia Heleny Kmieć, które niespodziewanie zakończyła na ziemi boliwijskiej, 24 stycznia 2017 r., w czasie wypełniania misji, w ramach Wolontariatu Misyjnego Salvator, w naszej ochronce w Cochabambie.

Dziękczynienie to odbędzie się z okazji 4. rocznicy jej tragicznej śmierci oraz 30. rocznicy urodzin, która przypada 9 lutego 2021 r.

Helenka poświęciła swój czas i zdolności, aby dawać świadectwo o Miłości Boga – dawcy jej życia i talentów oraz o miłości bliźniego przez radość czynienia dobra dla innych, wszędzie gdzie się znajdowała: gdy się uczyła, pracowała, pielgrzymowała, ewangelizowała.

Warto tak żyć. Dlatego, by upamiętnić jej piękne życie i promować dobro, które czyniła, by nas inspirowało do zmiany naszego życia i większego zaangażowania w czynienie dobra, Fundacja im. Heleny Kmieć przygotowała wystawę plenerową pt. ”Helena Kmieć. Ona pięknie żyła. Pokazała, że można”. Wystawa będzie eksponowana przy kościele św. Jadwigi w Dębicy i można ją będzie obejrzeć w dniach od 06 do 13 lutego br.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy oraz do udziału we Mszy św. W tym roku, z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w kościele, zachęcamy do łączności poprzez transmisję internetową. Dostęp do transmisji Mszy św. jest pod takim linkiem: http://www.swjadwiga.info/transmisja-internetowa

s. Savia Bezak
s. Joanna Włodarczyk

Szybki kontakt:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych zgodnie z polityką prywatności

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej
ul. Bojanowskiego 8 - 10, 39-200 Dębica
tel. 14 670 40 51 (sekretariat)
email: sekretariatgeneralny@siostry.net

Delegatka ds.ochrony małoletnich
email: ochrona.maloletnich@siostry.net
Inspektor Ochrony Danych
email: iod@siostry.net

Pekao S.A.
33 1240 1923 1111 0000 2029 2265

tel. 14 670 27 14 (furta klasztorna)
email: debica.bojanowskiego@siostry.net

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności