„CAŁA PIĘKNA” – rekolekcje lectio divina dla dziewcząt w Tuchowie
08 października, 2020

Przy Maryi i z Maryją… tak najkrócej i najprościej można streścić czas rekolekcji, które odbyły się w dniach 2-4 października 2020 r. w Tuchowie. Było to spotkanie przy Sercu Tej, która od wieków zachwyca swym pięknem i prostotą, także współczesną, młodą kobietę. Rekolekcyjne dni znacząco wpisały się w przeżywaną w tym czasie Pierwszą Sobotę Miesiąca oraz w październikowy rytm modlitwy różańcowej.

Jedenaście młodych, odważnych kobiet podjęło szansę wyjścia na pustynię swego serca, aby słuchać, rozważać i przyjąć Słowo Boże, które ma moc uzdrawiać, podnosić i stwarzać na nowo. Pogłębiona modlitwa w klimacie ciszy, to doświadczenie, które otwiera serce i pomaga odkryć to, co trudno zobaczyć w wirze codziennych zajęć.

Chwała Bogu za Jego dzieła! A ludziom wielkie dzięki za wszelką pomoc oraz wkład włożony w przygotowanie i przebieg naszych rekolekcji. Szczególnie dziękuję s. M. Katarzynie Szulc za wprowadzenia do modlitwy Słowem Bożym, a o. Ludwikowi Łabuda CSsR za kapłańską posługę oraz modlitwę z nami i za nas.

Szczególnie dziękujemy Wam, Drogie Dziewczęta, za wspólną modlitwę i zapraszamy do Tuchowa i Dębicy na kolejne spotkania w rytmie lectio divina. Warto zainwestować w siebie i dobrze wykorzystać okazje, jakie daje nam Pan Bóg, aby Go lepiej poznać, pokochać i zaprzyjaźnić się z Jego Słowem.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku z rekolekcji.

s. M. Barbara Szeliga

 

Szybki kontakt:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych zgodnie z polityką prywatności

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej
ul. Bojanowskiego 8 - 10, 39-200 Dębica
tel. 14 670 40 51 (sekretariat)
email: sekretariatgeneralny@siostry.net

Delegatka ds.ochrony małoletnich
email: ochrona.maloletnich@siostry.net
Inspektor Ochrony Danych
email: iod@siostry.net

Pekao S.A.
33 1240 1923 1111 0000 2029 2265

tel. 14 670 27 14 (furta klasztorna)
email: debica.bojanowskiego@siostry.net

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności