Abraham, gotowy do podjęcia misji – rekolekcje dla dziewcząt
16 lutego, 2021

W dniach 12-14 lutego 2021 r. w  domu sióstr Służebniczek w Częstochowie odbyły się rekolekcje rozeznania powołania. Siedem dziewcząt przeżywało ten czas w ciszy, w rytmie modlitwy Lectio Divina, rozważając historię „Abrahama – gotowego do podjęcia misji”. Wprowadzenia do modlitwy Słowem prowadziła s. M. Katarzyna Szulc, a posługę sakramentalną pełnił o. Zbigniew Kluska – paulin. Dziewczęta miały przestrzeń na osobiste spotkanie ze Słowem, a także z Jezusem eucharystycznym. Każda z nich przez godzinę, o wybranej przez siebie porze trwała na nocnej adoracji. Uczestniczki rekolekcji spotkały się również z Maryją na Jasnej Górze, a także poznały ignacjański rachunek sumienia. W rekolekcjach pomagały s. M. Barbara Szeliga oraz s. M. Karolina Dobosz.

Ufamy, że dla dziewcząt był to czas pełen Ducha Świętego, który w ich sercach będzie wydawał obfite owoce. Panu Bogu niech będą dzięki za wszystko, czego dokonał w ciągu tych trzech dni. Szczególnie dziękujemy Wspólnocie Sióstr z domu w Częstochowie, a za otwarte serca i okazane dobro niech Pan Bóg błogosławi.

Zapraszamy do objerzenia krótkiego filmiku z tego wydarzenia.

 

s. M. Karolina Dobosz

Szybki kontakt:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych zgodnie z polityką prywatności

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej
ul. Bojanowskiego 8 - 10, 39-200 Dębica
tel. 14 670 40 51 (sekretariat)
email: sekretariatgeneralny@siostry.net

Delegatka ds.ochrony małoletnich
email: ochrona.maloletnich@siostry.net
Inspektor Ochrony Danych
email: iod@siostry.net

Pekao S.A.
33 1240 1923 1111 0000 2029 2265

tel. 14 670 27 14 (furta klasztorna)
email: debica.bojanowskiego@siostry.net

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności