To były czasy …

Pierwsza wycieczka Seniorów z Domu Symeona i Anny organizowania dzięki hojności serca naszych Darczyńców podczas akcji zbiórkowej na #WakacjeJakNigdy już za nami.

2 lipca br. nasi Seniorzy uczestniczyli w Uroczystościach Odpustowych ku czci Matki Bożej w Tuchowie. Dla wszystkich uczestników był to niezwykle wzruszający czas tym bardziej, że był to dzień w którym do Matki Bożej przybywały osoby starsze i chore.

To było moje marzenie być tu przed śmiercią

Ta wypowiedź jednego z uczestników bardzo nas rozczuliła. Tuchów jest bardzo bliską Dębicy skąd jest większość naszych Seniorów. A jednak, jak się okazuje, nie każdy miał możliwość pielgrzymowania do Tuchowskiego Sanktuarium.

Po Eucharystii i modlitwie przed cudownym Obrazem Matki Bożej  Seniorzy pojechali do Doliny Białej, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji. Jedną z “niespodzianek” była możliwość przejażdżki bryczką.  

Celem wycieczki była wewnątrzpokoleniowa integracja wszystkich uczestników realizowanego przez Stowarzyszenie projektu #AktywnePorankiSymeonaiAnny. Organizacja wycieczki stanowiła bowiem wkład własny do projektu współfinansowanego ze środków Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy naszym Darczyńcom. Dzięki Wam naprawdę mamy #WakacjeJakNigdy 

Dziękujemy za udostępnienie ->
Facebook
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Facebook
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn