Siostra Radzia radzi

O starości mówi się w rożny sposób i w różnych wymiarach. Jest to trudny okres życia, wymagający akceptacji i zrozumienia. To czas dany nam jako zadanie do wypełnienia o ile mamy szczęście dożyc tego momentu życia.

Podejmowane podczas wykładodowo-warsztatowych spotkań: “Siostra Radzia radzi” tematy o fizjologii starości, dolegliwościach ciała, emocjach i potrzebach ducha mają służyć znalezieniu dobra w tym co przezywają osoby starsze. Możliwe jest bowiem takie przyjmowanie coraz większych ograniczeń i strat wynikających ze starości bez tracenia pokoju serca w patrzeniu w przyszłość.

Spotkania będą okazją, aby zobaczyć, że nie jestem sam w swoim przeżywaniu starości, że są obok mnie ludzie, którzy widzą tak samo, czują tak samo i tak samo potrzebują pomocy drugiego człowieka.

Każdy, a szczególnie osoby w starszym wieku potrzebuje wsparcia i zrozumienia. Grupa wsparcia to ogromna pomoc w odnajdywania w sobie motywacji i siły do jak najdłuższego pozostawania aktywnym.

Dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w poszczególnych spotkaniach w ramach cyklu: “Siostra Radzia radzi – Aktywne poranki Symeona i Anny”. Zapowiedzi poszczególnych spotkań na naszym Fanpage.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w piątek 28 czerwca 2019 r. w Domu Symeona i Anny (ul. Krakowska 15, Dębica). Zaczynamy o godz. 9:00. Spotkanie będzie trwało ok. 1 h 30 min. Już o 8:00 zapraszamy do “Stołu pełnego DOBROCI”.

Projekt współfinansowany jest ze środków Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie w ramach zadania #Aktywne poranki Symeona i Anny.

Dziękujemy za udostępnienie ->
Facebook
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Wigilia w Domu Symeona i Anny A.D. 2018

Prowadzony przez Stowarzyszenia DOM DZIENNEGO POBYTU DLA OSÓB STARSZYCH – to prawdziwy DOM, dlatego nie mogło w nim zabraknąć prawdziwej wigilii. To […]

Facebook
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn