14- lecie Domu Symeona i Anny


W liturgiczne wspomnienie Symeona i Anny, 2 lutego 2005 roku swoją działalność rozpoczął dom dziennego pobytu dla osób starszych “Dom Symeona i Anny” prowadzony przez nasze stowarzyszenie. Wspominając ten dzień co roku podopieczni domu przeżywają swoje małe święto. Tak było i tym razem. Z okazji rocznicy powstania DOMU pojawiło się coś pysznego do kawy 🍩 dla naszych podopiecznych.

Wszystkim naszym kochanym Seniorom z okazji rocznicy powstania domu składamy serdeczne życzenia i gorąco pozdrawiamy- szczególnie p. Danusię i Kazię, które są z nami od samego początku i jak same mówią:

ani niedomagania zdrowotne, ani zła pogoda nie powstrzymają nas od uczęszczania do Domu Symeona i Anny, bo tu jest nasz drugi dom, gdzie otrzymujemy wsparcie i spotykamy się z prawdziwymi przyjaciółmi.

Przy okazji rocznicy powstania Domu Symeona i Anny dziękujemy wszystkim, którzy wspierają jego funkcjonowanie. To dzięki Wam nasi Seniorzy mogą mieć prawdziwy DOM!

14 lat Domu Symeona i Anny (3)
Kliknij i zobacz w Galerii Flickr “14-lecie Domu Symeona i Anny”

Link do zbiórki TEN DOM JEST POTRZEBNY

Dziękujemy za udostępnienie ->
Facebook
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Zabawa andrzejkowa Seniorów

“Było wspaniale” – tak podsumowali zabawę andrzejkową nasi kochani Seniorzy z Domu Symeona i Anny.    W czwartek, 29 listopada 2018 r., […]

Facebook
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn